українська російська англійська
Василь Лазоришинець: Максимально ефективному використанню вакцини БЦЖ повинні сприяти як лікарі, так і батьки
10.11.2014 | 13:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Завдяки спільним зусиллям Уряду, МОЗ, депутатів вдалося розблокувати ситуацію з використанням вакцини БЦЖ. У зв’язку із набуттям чинності змін до Закону «Про лікарські засоби» лікарям дозволено використання 509 тис. доз вакцини БЦЖ, термін реєстрації якої закінчився у березні 2014 року.  Про це повідомив т.в.о. Міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець на брифінгу під час прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнодержавних ЗМІ 10 листопада 2014 року

«Це дозволяє нам забезпечити всю Україну вакцинами БЦЖ на 6 місяців», – сказав Василь Лазоришинець. При цьому він зауважив, що строк придатності вакцини спливає лише у вересні 2015 року.

«Ми доручили терміново відновити використання залишків вакцини БЦЖ, надавши перевагу дітям першого року життя, - сказав Василь Лазоришинець. При цьому він звернувся до батьків і до лікарів сприяти ефективному використанню вакцини: «Ми вже давали відповідний наказ МОЗ,  щоб сформувати графік щеплення цим дітям, адже один флакон з вакциною розрахований на 20 щеплень. Тобто необхідно підбирати групи для щеплення так, щоб максимально використати цю вакцину».

 

версія для друку