українська російська англійська
Єдиний державний люстраційний реєстр налічує 354 особи, - Мін`юст
10.11.2014 | 15:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

До Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовані положення Закону України «Про очищення влади» (про люстрацію), включено 354 особи. Про це повідомив заступник Міністра юстиції – керівник апарату Ігор Алексєєв на брифінгу під час прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнодержавних ЗМІ 10 листопада 2014 року.

«У Міністерстві юстиції, як органі, який забезпечує ведення відкритого люстраційного реєстру, станом на сьогоднішній ранок у реєстр включено 364 особи. Це ті особи, які були звільнені на підставі так званої трудової люстрації відповідно до прикінцевих положень закону. Цей реєстр у відкритому доступі, і всі можуть пересвідчитися, на якій посаді особа перебувала на момент звільнення. Також у реєстр включена заборона займати державні посади упродовж 10 років», - повідомив Ігор Алексєєв.

Він зауважив, що перед прийняттям закону і набранням ним чинності, досить велика кількість людей звільнилася за власним бажанням. «Але такі особи у будь-якому випадку, навіть, якщо вони претендуватимуть на зайняття посади на державній службі, проходитимуть відповідну люстраційну перевірку. І вони, однозначно, її не пройдуть, бо їхня біографія містить факти, які дають підстави їх звільнити за законом про очищення влади», - пояснив чиновник.

 

версія для друку