українська російська англійська
Лише завдяки всебічному сприянню української сторони розслідувачі отримали доступ на місце падіння літака МН-17, - Міністр юстиції Австралії
10.11.2014 | 16:40
Прес-служба Віце-прем`єр-міністра

Лише завдяки всебічному сприянню української сторони розслідувачі отримали доступ на місце падіння літака МН-17. Про це сказав Міністр юстиції Австралії Майкл Кінан під час зустрічі з Володимиром Гройсманом.

Росія намагається не допустити юридичного завершення розслідування катастрофи літака Малазійських авіаліній MH17, а тому кожного разу чинитиме перепони і Україні, і міжнародній групі розслідувачів, сказав Віце-прем`єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час зустрічі з із Міністром юстиції  Австралії Майклом Кінаном.

«Росія робить все для того, щоб ми юридично не завершили розслідування. Вони постійно не допускають до якихось деталей, ділянок, які можуть бути важливими для завершення слідства», – підкреслив Володимир Гройсман.

Натомість, за його словами, Україна робила і робитиме все від неї залежне, аби сприяти скорішому завершенню розслідування і пошуку винних.

“Літак збили ті, кого підтримують росіяни. Ми зацікавлені в тому, щоб винні були покарані», - наголосив Віце-прем`єр-міністр.

Володимир Гройсман і Майкл Кінан обговорили перебіг розслідування, яке ведеться міжнародною групою на чолі з Нідерландами. Зокрема, міністр юстиції Австралії зазначив, що лише завдяки всебічному сприянню української влади розслідувачі отримали доступ на місце падіння літака на території, контрольованій терористами.

«Якби не Україна, ми б не могли мати такого доступу. Цей процес триває, і він забирає багато часу і зусиль, але ми сподіваємося, що винні постануть перед правосуддям», - підкреслив Майкл Кінан.

 

версія для друку