українська російська англійська
Наше завдання сьогодні - створити умови для німецько-українського співробітництва та обміну досвідом, - Ігор Швайка
10.11.2014 | 17:56
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка з робочим візитом відвідав Німеччину.

Очільник Мінагрополітики ознайомився з роботою цукрового заводу сімейної німецької компанії  «Pfeifer&Langen» - 140-річного виробника цукру та його похідної продукції, що працює також у Польщі, Італії, Румунії, Чехії, Словаччині та Україні.

З нашою країною компанія розпочала співпрацю у 2005 році, реконструювавши два цукрових заводи на території Львівської області.

Система роботи заводів повністю автоматизована. Крім того, для фермерів працюють дистанційні консультаційні центри, що відображають статистичні, логістичні та інші дані, а також щодо стану врожайності та боротьби зі шкідниками, моніторингу цін та системи розрахунку використання міндобрив. Незабаром до такої інформаційної програми залучатимуть й українські заводи. Також варто відзначити, що виробництво заводів повністю безвідходне та працює за енергозберігаючими технологіями: вдається повністю забезпечити енергоносіями внутрішнє виробництво, а у період сезонної зупинки заводів – ще й продавати надлишки електроенергії місту.

За словами керівництва компанії, «Pfeifer&Langen» зацікавлена у розширенні співпраці з Україною, зокрема, розширенні асортименту продукції постачання, збільшенні виробничих потужностей на території нашої держави, а також – співпраці у сфері становлення енергетичної незалежності.

Ігор Швайка наголосив, що розвиток двосторонніх відносин наразі є відповіддю на глобальні завдання, які були поставлені перед Урядом України Прем’єр-Міністром Арсенієм Яценюком щодо розвитку двосторонніх відносин з країнами світу та, зокрема, країнами Європи: «Головне завдання на сьогодні – збереження тих партнерів, які наразі вже працюють в Україні. І нам дуже приємно, що німецькі партнери готові продовжувати та розширяти співпрацю, інвестувати в українські проекти. І можу запевнити, що українська сторона всіляко підтримає своїх інвесторів та сприятиме формуванню позитивного іміджу України, як надійного партнера на міжнародній арені», - сказав Ігор Швайка.

 

 

версія для друку