українська російська англійська
У Києві розпочала роботу конференція для діячів культури
11.11.2014 | 11:44
Прес-служба Міністерства культури

10-12 листопада 2014 року в Києві  (вул. Братська, 17-19,  Radisson Blu  Hotel) працюватиме конференція «Академія культури і освіти». Науковий форум проходить у рамках проекту «Культурно-освітня академія», започаткованого Гете-Інститутом в Україні  з метою підтримки, визнання та професіоналізації українських культурних інституцій та ініціатив, а також в об’єднання за допомогою спільних освітніх програм активних діячів з державних та недержавних структур і створення таким чином можливостей для розробки надійних перспектив розвитку культурно-освітньої галузі.

У конференції візьмуть участь сорок діячів культури з усієї України: представники державних та регіональних культурних управлінь, музеїв, бібліотек, українських громадських організацій, а також  культурні менеджери та митці.

«Міністерство культури України докладає усіх зусиль для розробки нової культурної політики і стратегії культурного розвитку на найближчі десять років, яка передбачає концентрацію зусиль для подальшої докорінної реформи  культурної сфери в контексті євроінтеграційних процесів і зобов’язань, а це створення умов для всеохоплюючого міжкультурного й міжрегіонального суспільного діалогу, розвиток партнерства і порозуміння між співгромадянами на ґрунті європейських цінностей і демократії», - сказав під час відкриття конференції Міністр культури України Євген Нищук.

Під час конференції  українські та німецькі експерти з питань культури будуть обговорювати вплив культури на громадське життя, участь громадського суспільства в культурно-політичних змінах, економічні засади культурної діяльності, значення культурного менеджменту в державному і приватному секторі України та важливість цифрових платформ для культурно-політичних інституцій. На практичних семінарах та під час дискусій буде нагода для обміну думками про нагальний стан культурної діяльності в Україні та для розробки стратегії для її професіоналізації.

 

версія для друку