українська російська англійська
Житомирщина готова розвивати регіональне співробітництво з Аргентиною
11.11.2014 | 16:50
Житомирська ОДА

Про напрямки регіональної співпраці між Житомирщиною та Аргентиною йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Сергія Машковського із Надзвичайним і Повноважним Посолом Аргентини в Україні Лілою Ролдан Васкес де Муан, яка прибула 11 листопада до Житомирської області з офіційним візитом.

Голова облдержадмінітсрації наголосив, що обласна влада приділяє велику увагу інвесторам, створює максимально комфортні умови для ведення бізнесу на території Житомирщини та залучає нові іноземні інвестиції.

Пані Посол озвучила чотири перспективні напрямки співпраці між Житомирщиною та Аргентиною. Це галузі сільського господарства, лісова, текстильна (зокрема дизайн одягу та взуття) та туристична.

Нагадаємо, що в основному характер зовнішньоекономічних відносин Житомирської області з Аргентиною має імпортне спрямування. Це чітко демонструють статистичні показники взаємовідносин Житомирщини з Аргентинською Республікою за останні 5 років.

Сергій Машковський переконаний, що рівень співробітництва регіону з Аргентиною отримає якісний та потужний імпульс розвитку завдяки сприянню Надзвичайного і Повноважного Посла Аргентини в Україні Ліли Ролдан Васкес де Муан.

 

версія для друку