українська російська англійська
У МОН обговорили співпрацю щодо впровадження демократії та прав людини в освітню систему України
12.11.2014 | 10:04
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун з директором департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи Жаном-Крістофом Басом, заступником Голови Офісу Ради Європи в Україні Оленою Литвиненко.

На початку зустрічі Інна Совсун подякувала представникам Ради Європи за співпрацю у вирішенні актуальних питань процесу реформування освітньої сфери України, зокрема, експертизі Закону «Про вищу освіту».

Перший заступник Міністра повідомила, що зараз групою Міністерства освіти та науки України, спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти розробляється новий рамковий закон «Про освіту». Міністерство запрошує долучитися до цього процесу європейських партнерів та надати допомогу у вигляді експертної оцінки закону.

Як зазначила Інна Совсун, для того, щоб реформа освіти була успішною, необхідно змінити ставлення самих учасників процесу, сприяти більшому залученню викладачів та учнів до змін, їх зацікавленості у таких змінах.

Жан-Крістоф Бас підкреслив важливість співпраці влади зі студентами та викладачами, адже тільки через діалог можна виявити проблемні питання та спільно їх вирішувати. 

Директор департаменту демократичного громадянства та участі Ради Європи запросив українську сторону взяти участь у засіданні Керівного комітету по політиці та практиці у сфері освіти (CDPPE), що відбудеться у грудні 2014 року у Страсбурзі.

 

 

версія для друку