українська російська англійська
Наказ МВС закріпить новий юридичний статус полку «Азов» у складі Нацгвардії України
12.11.2014 | 13:54
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

Керівник ГУМВС України в Київській області Вадим Троян та командир полку «Азов» Андрій Білецький упродовж кількох найближчих днів мають провести ряд заходів, які остаточно закріплять новий юридичний статус підрозділу. Їх перелік викладений у наказі МВС, підписаному главою відомства Арсеном Аваковим 10 листопада.

Зокрема, керівник міліції Київщини та командир підрозділу мають провести роз’яснювальну роботу з бійцями полку патрульної служби міліції особливого призначення «Азов». Після цього до Головного управління Нацгвардії будуть подані списки працівників, які висловили бажання далі проходити службу у складі НГУ. Також на баланс Нацгвардії буде передано автотранспорт, бронетехніку та майно полку «Азов».

Тим же наказом командування Нацгвардії зобов’язано внести відповідні зміни до штатів військових частин, аби забезпечити процес передачі полку «Азов» до складу військового правоохоронного формування.

Крім того, з бійцями, які висловили бажання проходити подальшу службу в Нацгвардії, мають бути укладені відповідні контракти. Керівництво міліції Київщини буде поінформоване про зарахування цих працівників до лав НГУ.

«Найбільш підготовлені бойові підрозділи повинні отримати як найвищий ступінь забезпечення озброєнням, так і найкращу підготовку. Для цих цілей прийнято рішення про передачу таких найбільш підготовлених підрозділів у склад Нацгвардії. Ми починаємо йти по цьому шляху – шляху підвищення боєздатності.

Мною підписаний наказ про перехід до складу Нацгвардії Полку особливого призначення «Азов». Вже зараз розпочата робота щодо доукомплектування полку до бойового стандарту бригад Нацгвардії. Мова і про озброєння, і про техніку. Вже сьогодні десятки хлопців з «Азова» проходять навчання в артилерійській школі, освоюють нові БТРи на полігонах, вчаться взаємодії із танковою ротою... Слідом за «Азовом» підвищать свій бойовий статус, а, значить – і боєготовність ще ряд бойових підрозділів», – зазначив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

 

версія для друку