українська російська англійська
Представники МВС та Міжнародного кримінального суду провели зустріч
12.11.2014 | 15:44
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо розслідування подій на Майдані, механізм функціонування системи правосуддя в Україні, розподіл обов’язків між органами державної влади, зокрема структури міліції та взаємодії МВС з іншими правоохоронними органами.

Начальник Інспекторського управління Головного Штабу МВС України Костянтин Бушуєв розповів про структуру правоохоронного відомства, роботу органів внутрішніх справ, а також про роль правоохоронців у розслідуванні подій на Майдані. Іноземних гостей, зокрема, цікавило, чи національні органи влади зробили все можливе, щоб провести об’єктивне та неупереджене розслідування подій на головному майдані країни.

«Ми вдячні Уряду України за співпрацю, адже це наша перша місія. Особливу увагу Служба Прокурора Міжнародного кримінального суду приділяє подіям на Майдані. Зокрема нас дуже цікавить участь правоохоронців у вищезазначених подіях», - зазначив Емрік Рожер, керівник підрозділу з питань аналізу ситуації Служби прокурора МКС.

За словами Костянтина Бушуєва, 24 лютого виконуючим обов’язки Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим було призначено провести службове розслідування за фактом подій, що відбувалися у період з листопада 2013 по лютий 2014 року. Вищезазначені матеріали лягли в кримінальне провадження відкрите Генеральною прокуратурою України. Розслідування проводиться за двома напрямками – злочини стосовно правоохоронців та злочини, що були вчинені працівниками міліції.

«Працівники міліції беруть активну участь у розслідуванні цієї справи, а деякі фахівці входять до слідчо-оперативної групи, яка створена на базі Генеральної прокуратури України», - зазначив представник МВС України.

 

версія для друку