українська російська англійська
Мінфін розвиває міжнародне співробітництво з метою підвищення кваліфікації фахівців сфери державних фінансів
12.11.2014 | 17:54
Прес-служба Міністерства фінансів

12 листопада 2014 року в конференц-залі Міністерства фінансів України розпочався дводенний тренінг «Фіскальна політика та стійкість державних фінансів» у рамках українсько-нідерландського проекту «Підвищення кваліфікації фахівців у сфері державних фінансів України».

Експерти Національної академії фінансів та економіки Міністерства фінансів Королівства Нідерландів приїхали до Києва, щоб поділитися досвідом з українськими фахівцями щодо питань фіскальної прозорості та фіскальної децентралізації, особливостей інституціонального регулювання та впровадження фіскальних правил у Європейському Союзі.

До участі у заході залучені фахівці Мінфіну України, Державної казначейської служби, Державної фінансової інспекції, Державної служби фінансового моніторингу, Державної фіскальної служби, провідні науковці ДННУ «Академія фінансового управління».

Директор департаменту роботи з персоналом, організаційної роботи, запобігання та протидії корупції Міністерства фінансів України Сергій Романченко під час вступної частини зазначив, що фахівці з Нідерландів готові надати всебічну методичну допомогу в освоєнні передових знань, які були запроваджені у країні. При цьому він зазначив, тренінги будуть спрямовані, зокрема, на те, щоб надати роз’яснення щодо деяких положень економічної частини Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Керівник проекту «Підвищення кваліфікації фахівців у сфері державних фінансів України» від Нідерландської сторони Ян ван Тайнен також звернув увагу на те, що кращий міжнародний досвід потрібний для впровадження в практичну діяльність, насамперед, у контексті реалізації визначених положень Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, зокрема й стосовно Стратегії розвитку системи управління державними фінансами України. Разом з тим, він висловив сподівання, що спільна робота стане підтримкою для українських фахівців у непростий для держави час, у тому числі і моральною.

«Я сподіваюся, наша взаємодія допоможе формуванню стабільного фундаменту для вашої майбутньої роботи: бюджетної політики, фіскальної політики, фінансової децентралізації», - звернувся до учасників Ян ван Тайнен.

Міністерство фінансів України, ДННУ «Академія фінансового управління» та Національна академія фінансів і економіки Міністерства фінансів Королівства Нідерландів вже понад три роки тісно співпрацюють у питаннях підвищення кваліфікації фахівців сфери державних фінансів. Це дозволило накопичити позитивний досвід роботи фахових експертів з Нідерландів у рамках заходів з підвищення кваліфікації, спільного розроблення методичного та вдосконалення організаційно-технічного забезпечення.

версія для друку