українська російська англійська
Мінрегіон координуватиме роботу українських урядовців та місії міжнародних донорів з оцінки потреб для відновлення Сходу України, - Володимир Гройсман
12.11.2014 | 21:25
Прес-служба Віце-прем`єр-міністра

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства координуватиме спільну роботу українського Уряду та місії у складі  Світового Банку, Організації Об’єднаних Націй та Європейського Союзу щодо вивчення оцінки потреб для відновлення Сходу України. Про це повідомив Віце-прем`єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками місії.

«Перед нами стоїть нелегке завдання з точки зору відновлення Сходу України, я хочу вас запевнити в тому, наскільки важливо забезпечити координацію місцевої влади, центральної влади та донорів для досягнення мети, треба достатньо об`єктивно використовувати механізм оцінки потреб. Ми маємо всі однаково розуміти, де ми знаходимось, які у нас завдання, часові рамки і чітко визначити нашу подальшу взаємодію», - підкреслив Володимир Гройсман.

Як повідомлялося, на початку жовтня спільна місія ООН, Світового Банку та ЄС на запрошення Уряду України здійснила перший етап роботи з вивчення оцінки потреб для відновлення Донбасу.

За словами Директора Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови, Європи та Центральної Азії Чімяо Фана, днями до Києва прибули міжнародні фахівці, щоб продовжити роботу, але вже спільно з українськими урядовцями. Він повідомив, що у грудні місія планує підготувати загальний звіт щодо потреб регіону – саме тих територій, які знаходяться під контролем української влади. До підготовки звіту будуть залучені українські міністерства.

«Швидкість оцінки потреб буде залежати від швидкості і якості надання даних, які готуватимуть органи влади – і центральні, і на місцях. Часові рамки доволі жорсткі, ми хочемо допомогти вам у роботі», - підкреслив Чімяо Фан.

Завтра експерти Світового банку розпочнуть дводенний семінар для представників низки українських міністерств, на якому урядовці зможуть ознайомитись з методологією оцінки, яку використовують у своїй роботі фахівці місії.

 

 

 

версія для друку