українська російська англійська
На Тернопільщині відкрили сучасний елеваторний комплекс
14.11.2014 | 11:45
Тернопільська ОДА

У с. Острів Тернопільського району Тернопільської області відбулося урочисте відкриття сучасного елеваторного комплексу.

«Будівництво елеваторних комплексів виробничих потужностей для продукції сільськогосподарської сировини – це перспектива краю. Нові заводи, фабрики, підприємства – це завжди додаткові робочі місця, наповнення місцевого бюджету. Зараз ми працюємо над створенням сприятливого бізнес-клімату для розвитку АПК. Аграрії повинні бачити в обличчі влади своїх партнерів», - наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк на церемонії відкриття 13 листопада.

Наразі  введено в дію лише першу чергу елеваторно-комбікормового комплексу. Відтак експлуатується комплекс вагового господарства для зважування великотоннажних автомобілів, лабораторія з аналізу зерна, яке надійшло, сушарки для сушіння зерна (пшениці, кукурудзи), а також ріпаку, 4 ємкості (банки) по 20 тис. тонн кожна для зберігання зерна загальною місткістю одночасного зберігання 80 тис. тонн зерна.

 Елеватор вже проводить приймання, сушку і закладку на зберігання кукурудзи поточного урожаю. Майже всі процеси в елеваторному комплексі керуються автоматично.

 

 

версія для друку