українська російська англійська
Вінницькі школярі передали медикаменти для поранених в АТО військовослужбовців
14.11.2014 | 09:45
Вінницька ОДА

Для поранених в АТО військовослужбовців Вінниччини, які лікуються в обласному госпіталі для інвалідів ВВВ та Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону, вихованці школи-ліцею № 7 Вінницької міської ради 13 листопада передали цілу низку необхідних медикаментів на загальну суму одинадцять тисяч гривень.

Як повідомив директор школи Олександр Сухомовський, у навчальному закладі відбувся ярмарок з метою збору коштів для викупу полоненого військовослужбовця-земляка. За рішенням учнів і батьків, частину зібраних коштів було використано на ліки, потребу в яких озвучило керівництво вищеназваних медичних закладів.

У свою чергу головний лікар обласного госпіталю для інвалідів ВВВ Валерій Бабійчук розповів, як здійснюється медичне забезпечення воїнів АТО. Він повідомив, що наразі у госпіталі на лікуванні знаходиться 13 військовослужбовців, які брали участь в АТО. За його словами, колектив медичного закладу готовий до прийому поранених бійців. Як запевнив Валерій Бабійчук, персонал госпіталю робить усе можливе для лікування та реабілітації поранених на високому рівні.

Військові, які на даний час перебувають у госпіталі, подякували колективу медичного закладу за чуйність і турботу, а школярам – за небайдужість та добре серце.

 

версія для друку