українська російська англійська
Київська школа-інтернат для сліпих отримала у подарунок книги українських видавництв
14.11.2014 | 11:22
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Вихованці Київської середньої спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 для сліпих дітей ім. Я.П.Батюка отримали у подарунок книги. Підручники, надруковані шрифтом Брайля у видавництві «Освіта», художню літературу зі збільшеним шрифтом для слабозорих дітей, яку зібрала у рамках благодійної акції державна акціонерна компанія «Укрвидавполіграфія», вручили дітям дружина Президента України Марина Порошенко та Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

13 листопада, у Міжнародний день сліпих, вони відвідали навчально-виховний заклад. У супроводі директора Людмили Коваль гості оглянули приміщення школи-інтернату, ознайомилися з історією створення та роботою закладу, поспілкувалася з учнями та педагогічним колективом.

У школі зараз навчаються 165 дітей з вадами зору з Києва та 8 інших областей України. Заклад не лише здійснює навчання, а й забезпечує гармонійний розвиток, адаптацію та реабілітацію дітей з вадами зору. Також вихованці інтернату мають можливість опанувати професію медичної сестри з лікувального масажу та оператора комп’ютерного набору. При школі діють понад 20 гуртків художньо-прикладного та технічного напрямків, музична школа, у якій діти опановують гру на баяні, акордеоні, гітарі, навчаються хоровому співу та займаються у вокально-інструментальному ансамблі. Для гостей діти підготували спеціальний концерт.

 

версія для друку