українська російська англійська
У Миколаєві презентували навчальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України
14.11.2014 | 17:37
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

Представникам ЗМІ презентували навчальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України у Миколаєві. Новий навчальний заклад розпочав своє функціонування та набрав перших 70 курсантів для навчання.

Днями очільник закладу капітан першого рангу Шаген Шайволодян ознайомив журналістів із завданнями, які  стоять перед центром. Для представників ЗМІ влаштували коротку екскурсію територією закладу. Журналісти мали можливість ознайомитись з умовами навчання та проживання курсантів, поспілкуватись з ними особисто.

Начальник Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України центру капітан першого рангу Шаген Шайволодян зазначив, що новий заклад був хоч і створений на фондах розформованої частини, але має ще багато проблем організаційного характеру:

«У нас не вистачає викладацького складу, маємо значні проблеми з матеріально-технічною базою. Для того щоб їх вирішити, ми уклали договір із Національним університетом кораблебудування ім. адмірала Макарова. Там деякий час будемо навчати наших курсантів, поступово створюючи необхідну матеріальну базу у себе», – поділився планами керівник закладу.

Перший випуск курсантів нового закладу має відбутися вже на початку грудня.

 

версія для друку