українська російська англійська
Внутрішній аудит МВС виявив понад півтисячі порушень процедури реалізації затриманого транспорту
17.11.2014 | 09:36
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Службою внутрішнього аудиту Міністерства внутрішніх справ України при проведенні перевірки діяльності Державного підприємства МВС «Вінниця-Інформ-Ресурси» виявлено фінансові махінації, пов’язані з реалізацією затриманого автотранспорту.

Зокрема, транспортні засоби, які тривалий час зберігалися на майданчиках і власники яких не зверталися із заявами про їх повернення, на підставі рішень директора підприємства визнавалися такими, що перейшли у власність держави. Відтак, цей транспорт реалізовувався через біржу за участю брокерської контори. 

Проте аудиторів вразила ціна, за якою проводилась така реалізація. Зазвичай вона не перевищувала 500 гривень. За такою схемою впродовж 2013 та першого півріччя 2014 років реалізовано 553 транспортних засоби, здебільшого – мототранспорт.

Виявилося, що це не єдине порушення, яке встановили аудитори. Також вони виявили факти недоотримання коштів за зберігання транспортних засобів, завищення вартості ремонтів і навіть відсутність двох автомобілів, що мали б перебувати на майданчиках підприємства.

Хто став «щасливим» власником проданої техніки та скільки грошей внаслідок такого «ноу-хау» недоотримало підприємство, з’ясує слідство.

 

версія для друку