українська російська англійська
ЄС підтверджує готовність і надалі всебічно підтримувати Україну, - зустріч П.Клімкіна та Й.Хана
17.11.2014 | 12:04
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Перебуваючи з візитом у Брюсселі, 17 листопада ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Комісаром ЄС з Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнесом Ханом. 

Сторони детально обговорили загострення ситуації в Україні у зв’язку з перекиданням Росією значних військових сил на територію нашої держави, концентрацією військ на кордоні, продовженням випадків обстрілу позицій українських збройних сил тощо, що разом з проведенням т.зв. «виборів 2 листопада» є грубим порушенням мінських домовленостей. П.Клімкін наголосив, що такі дії вимагають рішучих та упереджувальних кроків з боку ЄС для підтримки мирного процесу в Україні. 

Єврокомісар наголосив, що українське питання перебуває серед пріоритетів Європейського Союзу, який і надалі всебічно підтримуватиме Україну, зокрема, у контексті імплементації Угоди про асоціацію, протидії російській агресії, відновленні територіальної цілісності держави.

Міністр закордонних справ також підкреслив рішучу налаштованість української сторони завершити уже найближчим часом формування нового уряду, що дозволить продовжити реалізацію широкої програми системних реформ. У цьому контексті сторони торкнулися питання підготовки та проведення Міжнародної донорської конференції для України.

На завершення зустрічі Павло Клімкін запросив Йоганнеса Хана здійснити візит в Україну найближчим часом.

версія для друку