українська російська англійська
Працівники Мінфіну зібрали понад 95 тис. грн. допомогти учасникам АТО
17.11.2014 | 12:54
Прес-служба Міністерства фінансів

Працівники Мінфіну продовжують допомагати військовослужбовцям, які лікуються у центральному госпіталі Міноборони України, та військовослужбовцям у зоні АТО.

Так, у період з 1 по 11 листопада спільними силами колективу Міністерства було зібрано 26700 гривень.

На зібрані цього місяця кошти придбано 20 комплектів термобілизни та 10 комплектів «дощовиків». Крім того, на прохання військових, виділено грошових коштів на шість печей («примуси») на дизельному паливі. Ці печі використовуються для опалення приміщень та приготування їжі у польових умовах, вони прості і невибагливі в експлуатації.

Так, 10 комплектів термобілизни, 5 комплектів дощовиків, а також кошти у сумі 2100 грн. на три примуси передані волонтеру Володимиру Ткачову із «Волонтерської сотні», який 11 листопада вирушив у м. Дебальцеве.

Ще 10 комплектів термобілизни, 5 комплектів дощовиків та теплі речі направлені воїнам ракетного дивізіону 30-ї окремої механізованої бригади, яка обороняє місто Маріуполь. Плата за три примуси для вояків з 30-ї бригади перерахована на рахунок компанії «Аквастиль» у Маріуполі, яка передала вироби командиру одного з підрозділів. Телефоном командир вже підтвердив отримання всіх зазначених речей і висловив щиру подяку за надану допомогу. Надійшли також фото з місця дислокації цього військового підрозділу, на яких бійці демонструють отримані посилки з термобілизною, шкарпетками та примусами.

Крім цього, мінфінівці продовжують передавати військовослужбовцям теплий одяг, а діти, беручи приклад з батьків, підтримують дух захисників України патріотичними малюнками.

Усього від початку благодійної акції, організованої співробітниками Міністерства, обсяг допомоги складає понад 95 тисяч гривень. Організатори акції не планують зупиняться на цьому і кажуть, що допомагатимуть військовослужбовцям до повної перемоги. 

 

версія для друку