українська російська англійська
Хмельницька АЕС успішно пройшла внутрішній аудит системи екологічного управління
17.11.2014 | 19:44
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

13-14 листопада цього року на Хмельницькій АЕС було проведено внутрішній аудит системи екологічного управління. Аудит здійснювали фахівці в галузі екології та сфери забезпечення якості ДП «НАЕК «Енергоатом», РАЕС, ЮУАЕС, ЗАЕС.

Сертифікаційний аудит системи управління на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2008 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до систем управління якістю), ISO 14001:2004 (міжнародний стандарт, який визначає вимоги до системи екологічного менеджменту) було здійснено на Хмельницькій АЕС у червні 2014 року аудиторами ТОВ «ТЮФ Норд Україна».

Внутрішній аудит системи екологічного управління проведено з метою визначення відповідності  системи екологічного менеджменту ВП ХАЕС вимогам міжнародних стандартів. Аудитори знайомилися із відповідною документацією основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС, проводили аудіювання персоналу станції та здійснили аналіз впровадження даного стандарту безпосередньо на робочих місцях.

Внутрішній аудит проведено для визначення ефективності функціонування системи екологічного менеджменту, який на Хмельницькій АЕС постійно вдосконалюється. Підбиваючи підсумки перевірки, аудитори, зокрема, відзначили обізнаність персоналу станції в управлінні екологічними процесами.  

За результатами проведеного аудиту буде надано пропозиції щодо подальшого вдосконалення системи екологічного управління на Хмельницькій АЕС.

 

версія для друку