українська російська англійська
Нідерландські фахівці поділилися досвідом у сфері фіскальної прозорості та протидії корупції
18.11.2014 | 09:34
Прес-служба Міністерства фінансів

17-18 листопада у Мінфіні України проходить дводенний спеціалізований тренінг «Фіскальна прозорість та протидія корупції в процесі впровадження стандартів FATF», спрямований на підвищення кваліфікації фахівців сфери державних фінансів України. Захід організовано у рамках програми співпраці Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України та Національної академії фінансів і економіки Міністерства фінансів Королівства Нідерландів.

Так, під час тренінгу слухачі мають змогу дізнатися про кращий європейський досвід взаємодії та координації органів у сфері протидії корупції та відмиванню коштів, насамперед, у контексті забезпечення бюджетної та фіскальної прозорості національної фінансово-економічної системи.

Директор департаменту роботи з персоналом, організаційної роботи, запобігання та протидії корупції Міністерства фінансів України Сергій Романченко та президент ДННУ «Академія фінансового управління» Тетяна Єфименко наголосили, що послідовна підтримка іноземних експертів дозволяє комплексно вирішувати питання щодо впровадження стратегії розвитку системи управління державними фінансами.

Керівник проекту від нідерландської сторони Ян ван Тайнен, у свою чергу, зазначив, що тема фіскальної прозорості та протидії корупції є надзвичайно актуальною сьогодні.

«Я впевнений, що наша програма буде вдалою. Ми також хочемо і у вас повчитись, адже наші відомства відрізняються один від одного. І ваш досвід для нас також буде корисним», - звернувся Ян ван Тайнен до українських учасників тренінгу.

Слід зазначити, що у рамках міжнародного проекту розробляється методичний та практичний матеріал. Академія фінансового управління використовує його при проведенні двотижневих курсів підвищення кваліфікації для фахівців апарату Мінфіну.

версія для друку