українська російська англійська
Міліцейські підрозділи повністю забезпеченні теплим одягом, - Сергій Чеботар
18.11.2014 | 12:44
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Більше 16 тисяч комплектів форменого одягу, пристосованого для виконання бойових завдань у зоні АТО, знаходиться у резерві МВС. Про це заявив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар.

На сьогодні побутують різні думки щодо незабезпеченості відповідною формою та взуттям міліцейських батальйонів, що знаходяться в Луганській та Донецькій областях.

Сергій Чеботар заявив, що ці тлумачення не стосуються підрозділів Міністерства внутрішніх справ, адже вони у повній мірі забезпечені форменим одягом зимового зразка.

Форму було розроблено з урахуванням побажань та пропозицій саме тих співробітників, які беруть участь в АТО. Спецодяг нового зразка відповідає європейським стандартам форменого одягу для військовослужбовців.

«Завдяки виділеним Кабінетом Міністрів України коштам та оперативності, з якою працювало Міністерство внутрішніх справ, можна констатувати те, що міліцейські підрозділи у повній мірі забезпечені форменим одягом та здатні виконувати свої обов’язки, незалежно від погодних умов», – заявив Сергій Чеботар.

 

версія для друку