українська російська англійська
Відбулося друге засідання громадської ради з питань люстрації, - Мін'юст
18.11.2014 | 13:55
Прес-служба Міністерства юстиції

17 листопада відбулося друге засідання Громадської ради з питань люстрації при Міністерстві юстиції України. Учасники засідання обговорили підсумки Пленуму Верховного Суду, на якому розглядалося подання запиту до Конституційного Суду України з проханням розтлумачити норми Закону України «Про очищення влади».

Член Ради Карл Волох підкреслив, що незважаючи на спроби з боку деяких держустанов саботувати або дискредитувати реалізацію люстраційного закону, закон вже працює та працюватиме й надалі.

Під час засідання також були обговорені організаційні питання роботи Громадської ради з питань люстрації. Зокрема, призначено постійного секретаря засідань Ради, яким одноголосно обрано Максима Маньковського.

Прийнято рішення надіслати запити до державних органів щодо осіб, які підпадають під дію Закону України «Про очищення влади», для аналізу ефективності реалізації закону та прозорості діяльності органів влади в питанні люстрації співробітників.

Крім того, членами Громадської ради розглянуті відповіді Міністерства юстиції України на запити, що надані органами державної влади та місцевого самоврядування щодо роз’яснень люстраційного законодавства.

 

версія для друку