українська російська англійська
Мінагрополітики поглиблює українсько-норвезьке співробітництво
18.11.2014 | 15:14
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Сьогодні у Мінагрополітики України відбулася робоча зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Андрія Дикуна із заступником Міністра торгівлі, індустрії та рибного господарства Королівства Норвегія Амундом Рінгдалем.

Зокрема, сторони обговорили питання українсько-норвезького співробітництва, контролю безпечності харчових продуктів, проблеми митного контролю та висловили сподівання на продовження співпраці.

«Наразі Україна є одним із найбільших імпортерів норвезької риби, і виробники бачать передумови для розширення ринку. Особливо хочу підкреслити, що у важкі часи ми підтримуємо вашу країну. Росія раніше була одним із найбільших імпортерів норвезької рибної продукції, але наразі Норвегія приєдналася до санкцій, незважаючи на те, що від цього потерпають наші бізнесмени та виробники. Це демонстрація нашої підтримки України», - зазначив Амунд Рінгдал.

У свою чергу Андрій Дикун підкреслив, що Мінагрополітики робить все можливе, щоб створити сприятливі умови ведення бізнесу.

«Нам приємно відчувати підтримку від норвезьких партнерів, і ми бачимо багато перспектив у співпраці між нашими країнами. Наразі у Міністерстві працює Експортна рада, і я пропоную зустрітися з норвезькими експортерами, щоб більш конкретно вирішити всі існуючі проблеми. Побудувавши відкритий діалог, ми отримаємо кращі результати», - сказав Андрій Дикун.

Норвезька сторона запросила українських фахівців відвідати Норвегію для ознайомлення з системою ветеринарного нагляду та контролю якості харчових продуктів. Крім того, під час майбутнього візиту планується обговорення можливості експорту української сільськогосподарської продукції до Норвегії.

 

версія для друку