українська російська англійська
Дорожники подолали наслідки першої цьогорічної негоди
18.11.2014 | 20:00
Прес-служба Державного агентства автомобільних доріг

Майже 240 дорожників та понад 310 одиниць дорожньої техніки були задіяні для того, щоб якомога скоріше ліквідувати наслідки нічної негоди та забезпечити безпечний проїзд автомобільними дорогами Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

За інформацією аналітичної групи Укравтодору, починаючи з 3-ї ранку дорожніми підприємствами та організаціями зазначених областей для проведення спеціальної обробки дорожнього покриття було використано майже 2650 тонн піщано-соляної суміші та близько 80 тонн чистої солі.

На даний час, заходи з забезпечення проїзду тривають. За даними регіональних САД, станом на 18.00 вже оброблено дорожнє покриття 100% автомобільних доріг державного значення та близько половини доріг місцевого значення.

До відома: В ніч на 18 листопада стрімке погіршення погодних умов, а саме сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу за температури повітря від -4оС до +1оС, спричинило утворення ожеледиці на більшості автомобільних доріг Східних та Північних регіонів України, що значно ускладнило проїзд та призвело до низки дорожньо-транспортних пригод.

 

версія для друку