українська російська англійська
На Житомирщині створять штаб з координації роботи волонтерів, які допомагають військовослужбовцям і переселенцям
19.11.2014 | 09:47
Житомирська ОДА

Найближчим часом на Житомирщині буде створено оперативний штаб з роботи з волонтерами, які надають допомогу військовослужбовцям і переселенцям. Основна мета цієї структури полягає в тому, аби систематизувати і координувати діяльність волонтерів. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

Сергій Машковський вважає, що влада має отримувати повну та об’єктивну інформацію про потреби військовослужбовців. Лише так можна буде вивчити нагальні проблеми, зібрати кошти та визначити процедуру їх розподілу. До роботи в оперативному штабі мають долучитися волонтери та представники громадських організацій. Посадовець переконаний, що варто визначити чіткий перелік тих, хто уповноважений збирати допомогу. Голова облдержадміністрації висловив переконання, що до такого процесу приєднаються і потужні підприємства нашого регіону.

Голова облдержадміністрації звернув увагу на те, що Житомирщина зараз активно долучилася до відновлення інфраструктурних об’єктів у Луганській області та надання гуманітарної допомоги жителям регіону.

 

версія для друку