українська російська англійська
Запорізькі землевпорядники у понад 50 разів збільшили темпи наповнення Державного земельного кадастру
19.11.2014 | 11:14
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Упродовж останніх трьох місяців фахівці землевпорядної служби Запорізької області внесли до автоматизованої системи Державного земельного кадастру відомості про 13577 зареєстрованих земельних ділянок. Для порівняння, два місяці тому до Державного земельного кадастру було внесено відомості лише про 257 таких земельних ділянок. Про це повідомляє Головне управління Держземагентства у Запорізькій області.

Так, кількість внесених на сьогодні до Державного земельного кадастру відомостей становить 80% кількості ділянок, що мають кадастровий номер, однак відомості про які не були внесені до автоматизованої системи.

Усі ці ділянки вже відображені на публічній кадастровій карті.

Темпи роботи за цим напрямом останнім часом значно зросли завдяки налагодженню співпраці між Головним управлінням Держземагентства в області, Запорізькою регіональною філією ДП «Центр державного земельного кадастру» і ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».

Довідково

У разі якщо земельні ділянки, зареєстровані до набрання чинності Закону України «Про Державний земельний кадастр» у Державному реєстрі земель, відомості про такі земельні ділянки підлягають перенесенню до Державного земельного кадастру в автоматизованому порядку, без подання заяв про це їх власниками, користувачами та без стягнення плати за таке перенесення.

Державний земельний кадастр – це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами. Державна реєстрація земельної ділянки – внесення до Державного земельного кадастру відомостей про формування земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номера.

 

 

версія для друку