українська російська англійська
Піротехніки ДСНС Київщини співпрацюють з американськими колегами
19.11.2014 | 12:30
Київська ОДА

На території України розпочала свою роботу делегація Командування Збройних Сил США в Європі. З метою надання технічної допомоги для виконання робіт із розмінування території України експертами Штабу Командування Збройних Сил США в Європі передбачено проведення оціночних місій роботи піротехнічних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

17 листопада на базі 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України було проведено ознайомлення іноземних експертів із реалізацією піротехнічними підрозділами ДСНС України завдань і заходів щодо очищення територій і морських акваторій від вибухонебезпечних предметів. На початку заходу гостей ознайомили з навчально-методичною базою, технікою та обладнанням піротехнічних підрозділів і підрозділів підводного розмінування.

Наступним етапом оціночної місії було ознайомлення експертів із практичним виконанням частиною піротехнічних робіт 1-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України робіт із розмінування та знищення вибухонебезпечних предметів у колишніх місцях бойових дій. Делегацією разом із піротехніками Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснено виїзд в урочище «Яблунька» Вишгородського району Київської області, де було продемонстровано алгоритм виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Великої Вітчизняної Війни, адже саме на цьому місці проходила оборонна лінія м. Києва.

 

 

 

версія для друку