українська російська англійська
Укрпошта розпочинає обмін терміновими грошовими переказами з Сербією
19.11.2014 | 13:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Укрпошта запроваджує з 20 листопада 2014 року обмін міжнародними терміновими переказами з поштою Сербії, що здійснюватиметься через Міжнародну фінансову систему Всесвітнього поштового союзу.

Спочатку відправити переказ можна буде лише в напрямку Сербії, а вже з 24 листопада пересилання переказів здійснюватиметься в двох напрямках: як з України в Сербію, так із Сербії до України.

Адресатами відправки таких переказів можуть бути лише фізичні особи. Максимальна сума переказу в день від одного відправника не повинна перевищувати 15 тис. грн., або еквівалент цієї суми в євро. Термін пересилання переказу складає до 1 робочої години, а строк його дії – 30 днів із дати приймання.

«Співпраця з сербськими колегами дає нам можливість розширити нашу географію поштових переказів. Враховуючи, що Сербія розташована недалеко від України, а також значні міграційні процеси між цими країнами, ми переконані, що цей напрям є досить актуальним для наших споживачів», – зазначає в.о. генерального директора Укрпошти Михайло Паньків.   

Для отримання термінового переказу одержувач, який звернувся до відділення поштового зв'язку, має пред’явити унікальний 10-значний номер переказу (повідомлений відправником), назвати суму та валюту приймання переказу.

Приймання та виплата термінових переказів в Сербії та Україні здійснюється у визначених відділеннях поштового зв'язку, ознайомитися з переліком яких можна на сайті Укрпошти.

 

 

версія для друку