українська російська англійська
Степан Полторак: Спільна робота з волонтерами принесе лише користь нашій армії
19.11.2014 | 14:14
Прес-служба Міністерства оборони

19 листопада у Києві Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак представив керівникам структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України волонтерів, які призначені на відповідні посади в оборонному відомстві.

Під час заходу Міністр оборони наголосив, що призначення волонтерів на посади в Міноборони та Генеральному штабі створить необхідні передумови для швидкого прийняття рішень щодо забезпечення армії необхідним майном та обладнанням.

Спілкуючись з волонтерами, Міністр визначив низку першочергових завдань, які покладатимуться на новопризначених посадових осіб. Це, зокрема, швидкий пошук якісного майна і обладнання за вигідними цінами, участь у тендерних процедурах, контроль і організація роботи щодо продовольчого, речового та медичного забезпечення Збройних Сил. Також на волонтерів покладатимуться завдання щодо участі у прийомі та перевірці якості майна, яке надходитиме в частини та підрозділи.

«Переконаний, що спільна робота з волонтерами принесе лише користь нашій армії, - зазначив генерал-полковник Степан Полторак. -  Наше з вами спільне завдання - забезпечити якнайшвидше надходження майна до солдата, контрактника, офіцера».

У рамках наради глава вітчизняного оборонного відомства орієнтував керівників структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу на максимальне сприяння волонтерам у їх роботі та конструктивну співпрацю.

версія для друку