українська російська англійська
У Державному економіко-технологічному університеті транспорту обговорюють питання реформування залізничної галузі
19.11.2014 | 15:34
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Розпочала роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми економіки і управління на залізничному транспорті ЕКУЗТ 2014». Ініціатором проведення заходу, який стартував 17 листопада і працюватиме в інтернет-форматі до 14 грудня поточного року, став Державний економіко-технологічний університет транспорту.

Як зазначив доктор економічних наук, професор, ректор Державного економіко-технологічного університету транспорту Михайло Макаренко, основна мета конференції – обговорення та визначення основних цілей і завдань реформування та оптимізації фінансово-господарської діяльності залізничного транспорту України з урахуванням світового досвіду та виваженого наукового обґрунтування.

На конференції очікується участь науковців транспортних ВНЗ і фахівців залізничного транспорту України, країн СНД та Європейського Союзу.

В організації конференції та її проведенні беруть активну участь Міністерство інфраструктури України, Державна адміністрація залізничного транспорту України та Науково-технічне товариство залізничників України.

За результатами роботи Державним економіко-технологічним університетом транспорту буде видано збірник матеріалів конференції, який може стати настільною книгою залізничного реформатора.

 

 

версія для друку