українська російська англійська
Кіровоградський телецентр став енергетично незалежним
19.11.2014 | 17:10
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

18 листопада в кіровоградському телецентрі запустили в експлуатацію автономну котельню, яка працює на пелетах - біопаливі, що отримують з торфу, деревних відходів і відходів сільського господарства.

Обладнано її у приміщенні, яке раніше також використовувалося як котельня, щоправда тоді вона працювала на вугіллі. Свого часу телецентр відмовився від автономного опалення й перейшов на централізоване. Тепер повернувся до автономного, але вже на біопаливі.

 Генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії Вадим Мурований зазначив, що нова котельня дасть змогу зекономити значні кошти. Якщо за централізоване теплопостачання телерадіокомпанія сплачувала майже триста п’ятдесят тисяч гривень за опалювальний сезон, то зараз, за розрахунками спеціалістів, витратить на автономне опалення близько ста тисяч.

За словами заступника Голови Держкомтелерадіо Дмитра Кравченка, досвід Кіровоградської ОДТРК варто взяти на озброєння всім іншим установам, підприємствам і організаціям, що знаходяться у сфері управління відомства. Адже перехід на автономне опалення та використання альтернативних газу та вугілля енергоносіїв не лише суттєво зекономить кошти суб’єктів господарювання, але й допоможе державі зробити крок уперед до енергетичної незалежності.

 

версія для друку