українська російська англійська
На Чернігівщині проходять заходи з відновлення військового аеродрому
19.11.2014 | 17:24
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

У Чернігові голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв провів виїзну розширену нараду з командуванням Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України та керівниками відповідних структурних підрозділів виконавчої і представницької влади з питань відновлення експлуатаційного стану військового аеродрому “Півці”.

Учасники заходу здійснили об’їзд та ознайомилися з об’єктами військового містечка. Зокрема, посадові особи області перевірили стан справ на злітно-посадковій смузі, в авіаційній та автомобільній технічно-експлуатаційній частинах, автопарку, будівлях зарядно-акумуляторної станції і трансформаторних підстанціях, а також контрольно-диспетчерському пункті.

Крім цього, військові науковці представили керівнику області план першочергових кроків щодо відновлення найважливіших об’єктів. Загалом, відновленню підлягає близько 100 службових будівель.

Своєю чергою, голова Чернігівської обласної ради зазначив, що бере на себе відповідальність за координацію робіт з відновлення аеродрому “Півці” і докладе належних зусиль, аби спільно з Міністерством оборони України і відповідними структурними підрозділами виконавчої влади зрушити це проблемне питання з місця.

«Відновлений аеродром може відігравати подвійну роль – цивільного і військового аеропорту. А це, не лише дієвий крок до зміцнення обороноздатності держави на північному напрямку, але й потужний економічний стимул для розвитку нашого краю. Разом із цим, на повну потужність запрацює Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України, який продовжить роботи з переоснащення і випробування новітньої оборонної техніки, в тому числі і військової авіації, – підсумував голова Чернігівської обласної ради.

Під час робочої наради з питань відновлення експлуатаційного стану аеродрому виступив начальник Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, полковник Володимир Башинський. Офіцер поінформував про завдання та діяльність Державного науково-випробувального центру Міноборони України, який передислокувався з Феодосії. Також про функціонування аеродрому “Півці” присутніх поінформував генерал-лейтенант у відставці, старший науковий співробітник Державного науково-випробувального центру ЗС України Любомир Петрів, а також заступник начальника Державного науково-випробувального центру ЗС України з тилу, підполковник Віктор Павлюк, який розповів про першочергові заходи щодо відновлення експлуатаційного стану аеродрому “Півці”.

За результатами обговорення проблемних питань учасники виїзної робочої наради з питань відновлення експлуатаційного стану аеродрому “Півці” прийняли відповідне протокольне рішення.

 

 

версія для друку