українська російська англійська
Ігор Швайка перебуває у Римі на Другій міжнародній конференції з питань харчування
20.11.2014 | 10:35
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністр аграрної політики та продовольства Ігор Швайка перебуває у Римі на Другій міжнародній конференції з питань харчування.

Так, у ході візиту до Італії, очільник Мінагрополітики провів двосторонню зустріч з Міністром продовольства Республіки Бангладеш Камралом Ісламом, під час якої обговорено умови подальшої співпраці, підписання і виконання контракту на поставку українського зерна.

"Наразі ми отримали з боку наших партнерів підписаний контракт. Цього тижня українська сторона виконає свої зобов'язання щодо підписання і вже найближчим часом розпочне його виконання",- запевнив Міністр Ігор Швайка.

Як відомо, у вересні міністри двох держав домовилися про поглиблення співпраці та збільшення обсягів експорту зернових з України до Республіки Бангладеш протягом двох років. Для Бангладешу цей контракт є забезпеченням продовольчої безпеки країни, для нашої держави - закріплення іміджу надійного торговельного партнера на міжнародному ринку. Наразі йдеться про постачання 250 тис. тонн зерна на рік.

версія для друку