українська російська англійська
Українські військові допомогають дітям Слов’янська
20.11.2014 | 14:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

19 листопада в рамках започаткованої Центральним друкованим органом Міністерства оборони України журналом “Військо України” акції “Допоможемо разом ровесникам зі Сходу!” журналісти редакції та військовослужбовці, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, а також активісти з волонтерської організації “Студентське братство” відвідали вихованців школи-інтернату №1 м. Слов’янськ з подарунками. Їх зібрали волонтери Благодійного фонду “З вірою в себе” та школярі київської гімназії “Діалог” та технічного ліцею Шевченківського району м. Києва. Військові привезли дітям м’які іграшки, дитячі книжки, канцелярське приладдя, солодощі та продукти харчування від їхніх ровесників зі столиці та Черкащини.

Представник журналу “Військо України” підполковник Олександр Бірченко розповів малечі про те, як українські військовослужбовці захищають їхній край та запевнив, що солдати прикладають усі зусилля, щоб в місті та його околицях панував спокій.

Офіцери роздали малечі солодощі, м’які іграшки, а також разом з активістами з волонтерської організації “Студентське братство” подарували міні-концерт, який дуже сподобався учням школи-інтернату, котрі разом з українськими військовими співали дитячі пісні й танцювали.

Як зазначив директор школи-інтернату №1 м. Слов’янськ Микола Якименко, ця акція дуже схвилювала вчителів та вихованців та наочно демонструє, що військовослужбовці української армії разом з небайдужими громадянами нашої країни конкретними справами доводять те, що Україна є єдиної та рідної для всіх нас – і тих, хто мешкає на Заході, і тих, хто навчається у Києві, і тих, хто зараз на Сході повертається до мирного життя.

Ця акція від українських військових – вже не перша, а волонтери та школярі з інших куточків України й надалі будуть збирати гуманітарну допомогу для малечі Сходу.

 

версія для друку