українська російська англійська
Держприкордонслужба інформує про ситуацію на українсько-російському кордоні
20.11.2014 | 14:54
Прес-служба Державної прикордонної служби

Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками в умовах напруженої обстановки.

Бойових зіткнень між прикордонниками та терористами не відбувалося, порушення повітряного простору України та використання бойовиками БПЛА не зафіксовано.

Проте протягом доби відмічалося незначне збільшення вогневого протистояння з незаконними збройними формуваннями та подальше перегрупування російських військ та бойовиків на окремих напрямах.

Водночас відмічається загострення конфліктів між різними терористичними угрупованнями у районах підконтрольних незаконним збройним формуванням. Так, в районі н. п. Саханка (Донецька обл.) відбулося збройне протистояння між бойовиками, після чого певна їх кількість відійшла в напрямку н. п. Безіменне.

Також спостерігається збільшення чисельності угруповання найманців у районі н. п. Новоазовськ Донецької області, а на блокпостах, підконтрольних терористам в Луганській області, проводяться інтенсивні опитування щодо наявності техніки, озброєння та особового складу ЗС України поблизу н. п. Станично-Луганське.

 

версія для друку