українська російська англійська
Дніпропетровщині вдалося стабілізувати показники промислового виробництва
20.11.2014 | 16:50
Дніпропетровська ОДА

В умовах економічної та політичної нестабільності Дніпропетровщині вдалося не лише призупинити, а й приростити показники промислового виробництво. Зокрема, індекс промислового виробництва за 10 місяців збільшено на 0,1% у порівнянні з аналогічним показником за 9 місяців.

Нагадаємо, що індекс промислового виробництва – це найважливіший комплексний показник, що дає об’єктивну оцінку економічного стану в динаміці.

На початок року цей показник становив 93,4% та стрімко падав із місяця в місяць. А у березні індекс промислового виробництва за 3 місяці вже становив 92%. У вересні завдяки проведеній роботі з пошуку нових ринків збуту, модернізації підприємств та їх переорієнтації, індекс промислового виробництва за 9 місяців на Дніпропетровщині було стабілізовано на рівні 93%. Наразі має місце тенденція зростання. Цей показник у жовтні порівняно з вереснем збільшено на 4,5%, а за 10 місяців збільшено на 0,1%, у той час як всеукраїнський показник за 10 місяців знизився на 0,8%.

Загалом індекс промислового виробництва України за 10 місяців менший ніж Дніпропетровщини на 2,5%.

Такі результати Дніпропетровщині вдалося досягти завдяки зростанню показників переробної промисловості. Так, індекс промислової переробної продукції за 10 місяців збільшився на 0,4%, у порівнянні з минулим місяцем. Зокрема, показники виробництва текстилю зросли на 1%, паперу – на 1,2%, коксу та продуктів нафтоперероблення – на 0,9%, хімічної продукції – на 1,4%.

Другий місяць поспіль на Дніпропетровщині зростають показники з машинобудування. Так, індекс промислової продукції машинобудування за 9 місяців зріс на 0,6%, показник за 10 місяців – ще на 0,8%.

Показники з виробництва чавуну за 10 місяців зросли на 1,4%, сталі – на 0,5%, прокату – на 1,5%. Загалом індекс металургійного виробництва Дніпропетровщина за 10 місяців зріс на 1%.

 

версія для друку