українська російська англійська
Олександр Сич привітав учасників проекту USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії"
20.11.2014 | 16:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

У четвер, 20 листопада 2014 року, Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич взяв участь у зустрічі «Консолідація зусиль з метою підтримки реформи ВІЛ-послуг в Україні» в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку(USAID) «Реформа ВІЛ-послуг у дії». Урядовець високо оцінив спільну роботу урядових та неурядових структур національного та міжнародного рівня у боротьбі з ВІЛ/СНІДом та відзначив позитивні зрушення Української держави у відповідному напрямку.

«Той факт, що Україна вперше як повноправний член увійшла до складу Координаційної ради ЮНЕЙДС говорить про те, що наші зусилля є оціненими світовою громадськістю. Але відзначу, що сталося це завдяки плідній співпраці з міжнародними організаціями: ЮНЕЙДС, ЮНІСЕФ, ВООЗ, USAID. Однак наші досягнення не були б таким успішними, якби ми не змогли консолідувати зусилля на загальнонаціональному рівні, залучивши до співпраці громадські організації», - зауважив урядовець.

Олександр Сич нагадав й інші досягнення Українського Уряду та Парламенту, зокрема, нещодавнє ухвалення Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014–2018 роки та підготовку пакету документів до Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на фінансування програм боротьби з ВІЛ-СНІДом в Україні у 2015-2017 роках на отримання гранту розміром 130,5 млн. дол.

Урядовець запевнив учасників заходу, що не зважаючи на складні суспільно-політичні умови та  фактичне ведення війни, Українська держава буде сповідувати ідею та докладатиме максимальних зусиль до подолання ВІЛ/СНІДу як на загальнонаціональному рівні, так і в світі.

Довідково

П’ятирічний проект «Реформа ВІЛ-послуг у дії» фінансується USAID в рамках Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR) і виконується компанією «Делойт Консалтінг» (Deloitte Consulting) з жовтня 2013 року. Загальною метою проекту є надання підтримки Уряду України на національному та регіональному рівнях для зміцнення системи охорони здоров’я України та забезпечення сталого надання послуг з профілактики ВІЛ, лікування та догляду основним групам населення з найвищим ризиком ураження ВІЛ/СНІДом.

версія для друку