українська російська англійська
Донецька залізниця своєчасно сплачує податки до держбюджету та виконує зобов'язання за фінансовими договорами
20.11.2014 | 17:04
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Незважаючи на складну економічну та соціально-політичну ситуацію ДП «Донецька залізниця» 19 листопада 2014 року в повному обсязі здійснила черговий платіж у розмірі 6,9 млн. дол. США компанії Shortline PLC. Договір між ДП «Донецька залізниця» та Shortline PLC був укладений у 2013 році.

У зв’язку з напруженою ситуацією на Сході країни Донецька залізниця не мала можливості зібрати з усіх структурних підрозділів дані щодо зобов'язань та податкового кредиту по ПДВ. Як наслідок, не подала у відведені терміни до фіскальної служби податкові декларації з ПДВ починаючи з серпня 2014 року.

Але завдяки відданій роботі залізничників ДП  «Донецька залізниця» не лише своєчасно розраховується за укладеними договорами, а й сплачує податки до державного бюджету. Так, за 10 місяців 2014 року до держбюджету сплачено податків на суму 775 млн. грн., у тому числі ПДВ – 682 млн. грн., авансових внесків з податку на прибуток – 72 млн. грн., частини прибутку (доходу) – 19 млн. грн., інших податків – 2 млн. грн.

Упродовж серпня – жовтня поточного року сплачено податків 196 млн грн., у тому числі ПДВ – 177 млн. грн., авансових внесків з податку на прибуток – 18 млн. грн., інших податків – 1 млн. грн.

Нагадаємо, що 19 листопада 2014 року, Укрзалізниця своєчасно та в повному обсязі здійснила третю виплату купону за єврооблігаціями, дебютний випуск яких відбувся у травні 2013 року.

 

 

версія для друку