українська російська англійська
Міністр оборони України провів зустріч з помічником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки
20.11.2014 | 21:45
Прес-служба Міністерства оборони

Сьогодні, 20 листопада, у Києві Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак зустрівся з помічником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки паном Дереком Шалле у складі делегацій.

Пан Дерек Шалле передав вітання від Міністра оборони США та висловив задоволення прогресом у стосунках між оборонними відомствами двох країн.

Генерал-полковник Степан Полторак та пан Дерек Шалле обговорили питання двостороннього співробітництва в контексті поточної ситуації в Україні.

Говорячи про ситуацію в Україні в даний час Міністр оборони зазначив, що ситуація на території Донецької та Луганської областей залишається стабільно-напруженою.

«З 5 вересня українські військові продовжують дотримуватися режиму припинення вогню. Але є тенденція загострення ситуації, обумовлена систематичними порушеннями досягнутих домовленостей шляхом здійснення збройних провокацій з боку бойовиків», – сказав генерал-полковник Степан Полторак.

Міністр оборони поінформував поважного гостя, що керівництво держави вживає всі можливі заходи щоб забезпечити територіальну цілісність та суверенітет  України.

Наприкінці зустрічі Міністр оборони України подякував за зусилля, які США докладають для підтримки України та Збройних Сил, та ще раз підтвердив готовність української сторони до співпраці.

 

версія для друку