українська російська англійська
Провідні вчені обговорять шляхи розвитку публічного управління
21.11.2014 | 11:04
Прес-служба Національної академії державного управління при Президентові України

26 листопада 2014 року в Національній академії державного управління при Президентові України, вул. Потьє, 20, у  конференц-залі (2-й поверх), відбудеться науково-практична конференція за міжнародною участю на тему «Публічне управління: шляхи розвитку». Початок заходу о 10.00.

 

Захід організований Національною академією державного управління при Президентові України за підтримки проекту ПРООН/ГЕФ  «Інтеграція положень Конвенції Ріо у національну політику України».

У заході візьмуть участь президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, обрана народним депутатом України, керівник проекту «Радикальні реформи в Україні» Ганна Гопко, заступник постійного представника ПРООН в Україні Ініта Пауловіча, постійний радник проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби» Пьотр Кульпа, представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, центральних органів виконавчої влади, провідні вітчизняні та зарубіжні науковці, експерти в галузі державного управління.

У рамках конференції відбудуться пленарне та секційні засідання. Пленарне засідання передбачає науково-експертну дискусію щодо напрямів розвитку публічного управління в Україні у контексті цивілізаційних і формаційних змін.

Секційні засідання відбудуться за темами: «Публічне управління та цивілізаційний розвиток», «Інституціалізація публічного управління», «Історія і традиції в управлінні справами суспільства», «Інтеграція принципів сталого розвитку в публічне управління», «Нові методи управління в державній службі (презентація CAF)».

Детальна інформація за тел. 481-21-72 або за електронною адресою: medianadu@ukr.net

 

версія для друку