українська російська англійська
Держкомтелерадіо сприяє працевлаштуванню працівників Донецької та Луганської ОДТРК
21.11.2014 | 11:05
ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

Державний комітет телебачення і радіомовлення України сприяє у працевлаштуванні працівників Донецької та Луганської обласних державних телерадіокомпаній, які у зв’язку з проведенням АТО виїхали з місць постійного проживання та втратили роботу.

На сьогодні до відомства звернулося 26 осіб, які переїхали до Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Миколаєва, Одеси, Харкова, Хмельницького, Чернігова. Держкомтелерадіо направив до регіональних телерадіоорганізацій, що діють на території цих областей, листи з проханням допомогти колегам у працевлаштуванні.

На жаль, організувати роботу Донецької та Луганської ОДТРК на контрольованій Україною території наразі неможливо, оскільки телерадіоорганізації захоплені терористами, їхня матеріально-технічна база частково зруйнована або розкрадена.

Персонал компаній частково роз’їхався різними регіонами України, а частково залишається на окупованих територіях. Деякі працівники перейшли на бік бойовиків і продовжують надавати їм інформаційну підтримку, пропагуючи негативне ставлення до української влади та дії, що загрожують територіальній цілісності та безпеці України.

Держкомтелерадіо розглянув пропозиції Донецької та Луганської ОДА щодо відновлення регіонального мовлення державницького спрямування в Донецькій та Луганській областях на базі Маріупольського університету (Донецька область) та міської Северодонецької компанії (Луганська область). Через низку об’єктивних причин організаційно-юридичного характеру (переоформлення ліцензії на відповідних юридичних осіб, яким буде передано право регіонального мовлення, технічні питання доставки теле- та радіопрограм з Маріуполя та Северодонецька до передавальних засобів, питання фінансування тощо) вирішити це оперативно неможливо.

Зараз на території, контрольованій Україною, замість програм Донецької та Луганської ОДТРК транслюються програми українських загальнонаціональних каналів. На окупованій російськими терористами території транслюються програми російських телеканалів або каналів, створених сепаратистами.

 

версія для друку