українська російська англійська
Українська делегація вивчає європейський досвід системи професійно-технічної освіти
21.11.2014 | 13:24
Прес-служба Міністерства освіти і науки

18-22 листопада 2014 року українська делегація на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Квітом перебуває у Королівстві Нідерланди з метою вивчення  європейського досвіду організації та функціонування професійної освіти.

До складу української делегації входять голова Комітету ВРУ з питань науки і освіти Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН В’ячеслав Супрун, а також експерти Фонду дослідження освітньої політики Тарас Фініков та Інституту розвитку освіти Георгій Касьянов.

Система професійно-технічної освіти вважається однією з найефективніших у Європейському Союзі. Саме тому метою поїздки українських освітян є вивчення досвіду функціонування професійно-технічної освіти з огляду на необхідність реформування системи в Україні.

Під час візиту делегація відвідає місцеві коледжі та університети, зустрінеться з роботодавцями, які розкажуть, як забезпечується зв’язок між навчальними закладами та підприємствами роботодавців. 

версія для друку