українська російська англійська
Книжки з "Бібліотечки для Донбасу" отримали бійці ізюмського блокпоста
21.11.2014 | 13:35
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко вручив бійцям МВС, що несуть службу на блокпості біля міста Ізюм Харківської області та охороняють місцеву телевежу, книги, зібрані українськими видавцями у ході благодійної акції «Бібліотечка для Донбасу».

Серед переданих книжок – художні твори класиків української та світової літератури, науково-популярні видання з історії, культури. Зараз в Ізюмі несуть службу, охороняючи кордони Харківщини від сепаратистів та російських терористичних угрупувань, що діють на Сході України, бійці з Полтавської та Чернівецької областей.

Крім книжок, члени журналістської делегації, які супроводжували Олега Наливайка, вручили воякам продуктові подарунки, а голова Полтавської обласної організації НСЖУ Григорій Гринь передав від земляків діжку полтавського меду.

Нагадаємо, благодійна акція із збору книг «Бібліотечка для Донбасу» була започаткована під час Київської книжкової виставки до Дня знань наприкінці серпня. До неї приєдналися учасники Форуму видавців у Львові. Акція триває й понині. За цей час було зібрано понад 200 тисяч книжок, які було відправлено до зони АТО, в госпіталі та лікарні, де знаходяться поранені українські бійці, в місця, де зараз живуть вимушені переселенці зі Сходу, в школи і бібліотеки населених пунктів Донбасу, звільнених від терористів.

версія для друку