українська російська англійська
На Житомирщині 271 учаснику АТО виділили землю
21.11.2014 | 16:35
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні фахівці землевпорядної служби Житомирщини та органів місцевого самоврядування прийняли 271 рішення, наказ, розпорядження щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою учасникам АТО на площу 158,19 гектара. Також спеціалісти проводять активний пошук додаткових земельних масивів для задоволення потреб у виділенні земельних ділянок членам родин загиблих героїв та захисникам Вітчизни на східних рубежах нашої країни.

За повідомленням головного управління Держземагентства в області усього на Житомирщині від військовослужбовців – учасників антитерористичної операції надійшло 337 заяв на отримання земельних ділянок у власність.

На сьогодні землевпорядники України реєструють заяви учасників АТО практично в усіх областях. Реалізація ініціатив Держземагентства України сприятиме підтвердженню статусу військовика як громадянина, що знаходиться під особливою опікою держави.

“Нам важко оцінити ту роль, яку відіграють учасники антитерористичної операції у повсякденному нинішньому житті, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої країни. Тому ми хоча б частково маємо компенсувати з боку держави ті зусилля, яких докладають військовослужбовці, котрі боронять спокій українського народу”, – наголосила голова комісії з реорганізації Державного агентства земельних ресурсів України Людмила Шемелинець. Вона підкреслила, що клопотання захисників Вітчизни та членів родин загиблих воїнів спеціалісти органів земельних ресурсів розглядають терміново, у першочерговому порядку. І ця робота не припиниться, доки всі захисники Батьківщини не будуть забезпечені необхідними ділянками для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва.

 

версія для друку