українська російська англійська
Степан Полторак: Основні напрямки роботи керівництва Міноборони - оснащення, підготовка, управління та забезпечення Збройних Сил
21.11.2014 | 20:08
Прес-служба Міністерства оборони

«Головним завданням, яке стоїть переді мною як Міністром оборони, звичайно є проведення швидких реформ для того, щоб побудувати міцну, підготовлену, добре оснащену армію, яка була б готова захистити нашу державу. Звичайно, це не робиться за один-два дні. У нас є план, ми зараз над цим працюємо. І я переконаний, що ми це обов’язково втілимо в життя», - на цьому сьогодні, 21 серпня, акцентував увагу представників воєнно-дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

«Основою та успіхом виконання бойових завдань будь-якого військового формування є матеріально-технічне забезпечення. Тут є багато проблем, які пов’язані не тільки з тим, що бюджет не дозволяє забезпечити Збройні Сили України в повному об’ємі, але й з об’єктивних причин, які заважають нам працювати. Ми знаємо як їх вирішувати і працюємо над цим», – зазначив керівник вітчизняного оборонного відомства.

Він підкреслив, що в Україні достатній і великий потенціал оборонно-промислового комплексу, який до цього, на жаль, практично не використовувався.

«Тому, одне з пріоритетних завдань – організація взаємодії з підприємствами ОПК для забезпечення Збройних Сил сучасними засобами», – розповів генерал-полковник Степан Полторак.

«Основні напрямки роботи керівництва Міноборони будуть зосереджені на оснащенні, підготовці, управлінні та забезпеченні Збройних Сил. Все це ми будемо робити коли вивчимо до кінця всі помилки, які зробили під час ведення АТО, всі досягнення провідних країн щодо побудови сучасних збройних сил. І тільки після цього, враховуючи набутий досвід, переконаний, що ми зможемо реформувати наші Збройні Сили», – зазначив Міністр оборони України.

«Не у всьому залежить тільки від нас стабілізація обстановки на Сході України. Зовнішній фактор і присутність 7,5 тисяч представників російських збройних сил на території України є дестабілізуючим фактором і, на жаль, заважає нам швидко стабілізувати ситуацію в нашій державі», – сказав Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

 

версія для друку