українська російська англійська
Українська делегація ознайомилася з європейським досвідом реформування професійної освіти
24.11.2014 | 10:16
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ

Українська делегація у складі Міністра освіти і науки України Сергія Квіта, голови Комітету Верховної ради України з питань науки та освіти Лілії Гриневич, заступника Міністра освіти і науки Павла Полянського, керівника департаменту професійно-технічної освіти МОН В’ячеслава Супруна, директора освітніх програм Міжнародного благодійного фонду «Відродження» Георгія Касьянова, президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тараса Фінікова відвідала Королівство Бельгія і Королівство Нідерландів із метою вивчення досвіду цих країн щодо організації професійної освіти.

Делегація зустрілася з представниками органів державної та місцевої влади, а також з освітянами у Брюсселі, Антверпені та Леувардені. Особливу увагу приділили питанням міждисциплінарності закладів професійної освіти, тісного зв’язку з ринком праці, залежності від державної політики, а також принципів прийняття важливих рішень всіма зацікавленими сторонами (stakeholders). Цей досвід сприятиме реформуванню професійно-технічної освіти в Україні.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з Міністром освіти і науки перебувала у Нідерландах з 18 до 22 листопада 2014 року з метою вивчення європейського досвіду організації та функціонування професійної освіти.

У Європейському Союзі система професійно-технічної освіти вважається однією з найефективніших.

 

версія для друку