українська російська англійська
Укрзалізниця розглядає можливість придбання нового пасажирського дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу
24.11.2014 | 13:04
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Укрзалізниця розглядає можливість придбання пасажирського дизель-поїзда нової серії - для пасажирських перевезень у приміському та міжрегіональному сполученні. Виробництво таких поїздів розпочав вітчизняний виробник - Крюківський вагонобудівний завод. Про це йшлося під час зустрічі з питань оновлення залізничного рухомого складу за участю заступника Міністра інфраструктури України Володимира Корнієнка, представників Укрзалізниці та Крюківського вагонобудівного заводу.

За словами заступника генерального директора Укрзалізниці Олександра Зародова, дизель-поїзд успішно пройшов випробування на гірських ділянках Карпат та має позитивний висновок міжвідомчої комісії з приймання. Отже, Укрзалізниця готова до розгляду питання з придбання даного поїзда. «З технічної точки зору, поїзд відповідає європейським стандартам, за умовами комфорту - вимогам сучасності, має герметичні міжвагонні переходи, систему клімат-контролю, зручні крісла для пасажирів, один із вагонів обладнано для перевезення маломобільних пасажирів», - повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці.

Як зазначив очільник Крюківського вагонобудівного заводу Володимир Приходько, цей дизель-поїзд може курсувати як на приміських, так і на міжрегіональних маршрутах. Його максимальна експлуатаційна швидкість сягає 140 км/год. Поїзд складається з 3-х вагонів,  має 280 сидячих місць, або може перевозити 667 пасажирів з місцями «стоячи».

У подальших планах Крюківського вагонобудівного заводу за таким же принципом виготовити модель нового електропоїзда для приміського та регіонального сполучення.

 

версія для друку