українська російська англійська
Українські Військово-Морські Сили розпочали підготовку до навчання "Сі Бриз-2015"
25.11.2014 | 12:06
Прес-служба Міністерства оборони

Військово-Морські Сили Збройних Сил України розпочали підготовку до українсько-американського навчання “Сі Бриз-2015”. До Одеси з італійського міста Неаполь повернулася група українських військових моряків, які разом з американськими колегами  взяли участь у конференції з розробки концепції навчання.

«Ми спільно проаналізували досвід, набутий під час проведення навчання “Сі Бриз-2014” у Чорному морі, узгодили мету, навчальні питання, обговорили формат, сценарій та можливий склад учасників», – повідомив начальник відділу управління бойової підготовки Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Олександр Орехов. Крім того, за його словами, узгоджено час проведення наступних плануючих конференцій та безпосередньо самого навчання, а також перелік країн, які будуть запрошені до участі у маневрах, опрацьовані певні фінансові питання.

За словами представника командування українських ВМС, метою навчання буде відпрацювання багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні.

«Навчальними цілями навчання будуть відпрацювання за стандартами НАТО дій багатонаціональних штабів та сил під час проведення міжнародної операції, а також взаємодії з кораблями та підрозділами інших країн під час проведення операції багатонаціональних сил», – додав капітан 1 рангу Олександр Орехов.

Як планується, учасники навчання відпрацюють дії морського і берегового компонентів, з тактичним застосуванням авіації з метою їх підтримки.

Довідково

Двостороннє навчання серії “Сі Бриз” із запрошенням представників флотів інших країн традиційно проводиться в дусі програми “Партнерство заради миру”, відповідно до програми двостороннього співробітництва між Міністерствами оборони України та США.

версія для друку