українська російська англійська
Землевпорядники Закарпаття прийняли 238 рішень про забезпечення земельними ділянками учасників АТО
25.11.2014 | 12:40
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Фахівці територіальних органів Держземагентства у Закарпатській області ухвалили 238 рішень про забезпечення земельними ділянками учасників АТО. Із них прийнято 216 дозволів на розроблення документації із землеустрою. 22 проекти вже затверджено, повідомили у землевпорядній службі області.

Загалом військовослужбовці – учасники антитерористичної операції та члени родин загиблих воїнів подали до головного управління Держземагентства 670 заяв на отримання земельних ділянок.

На сьогодні землевпорядники Закарпаття вже підібрали 57 земельних масивів площею 589 га для подальшого надання їх військовослужбовцям Збройних Сил України, які захищають територіальну цілісність нашої країни. З них: 455,6 га – для ведення садівництва, 3 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 94,2 га – для індивідуального дачного будівництва та 36,5 га – для ведення особистого селянського господарства.

Щодня землевпорядники оперативно реагують на ті зміни, які відбуваються у суспільстві.

Як відомо, наразі ініціативу Держземагентства про соціальну допомогу сім’ям військовослужбовців Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України, які захищають суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, широко підтримують в усіх областях країни.

На місцях оперативно діють робочі групи за участю фахівців Держземагентства України, які забезпечують взаємодію територіальних органів земельних ресурсів, органів місцевої влади задля реалізації конституційних прав військовослужбовців на безоплатне отримання ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва.

На сьогодні все більше учасників АТО, які героїчно боронять незалежність України, отримують дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. Цю роботу спеціалісти органів земельних ресурсів проводять терміново.

 

версія для друку