українська російська англійська
На Дніпропетровщині 127 учасників АТО отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок
25.11.2014 | 15:40
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Дніпропетровській області ухвалено 124 рішення про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо виділення у власність учасникам АТО 127 земельних ділянок загальною площею 177 гектарів. Усього до землевпорядної служби області та відповідних органів місцевого самоврядування від захисників Вітчизни надійшло 372 заяви на отримання земельних ділянок.

На сьогодні виділено 107 земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, 19 ділянок – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і 1 ділянку – для індивідуального дачного будівництва.

Землевпорядна служба Дніпропетровщини всіляко сприяє військовослужбовцям, які захищають територіальну цілісність країни, у наданні земельних ділянок та активно проводить роз’яснювальну роботу.

Наразі ініціативу Держземагентства про соціальну допомогу сім’ям військовослужбовців Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України, які захищають Батьківщину, підтримують у всіх районах, повідомили у головному управлінні Держземагентства в області. На місцях оперативно діють робочі групи за участю фахівців Держземагентства та органів місцевої влади задля реалізації конституційних прав учасників АТО на безоплатне отримання земельних ділянок.

 

версія для друку